ZAKRĘĆ BĘBNAMI SWOICH ULUBIONYCH SLOTÓW BF GAMES DAILY JACKPOTS 18+

bakara

ZAKRĘĆ BĘBNAMI SWOICH ULUBIONYCH SLOTÓW BF GAMES DAILY JACKPOTS 18+ | Graj Odpowiedzialnie | Regulamin | gamblingtherapy.org

BF Games Daily Jackpots

Uczcij rozpoczęcie promocji BF Games Daily Jackpots w LV BET!

misliZakręć bębnami swoich ulubionych slotów, na przykład potężnego Book of God oraz rozpalonego do czerwoności Stunning Hot Remastered, aby zgarnąć codzienną nagrodę!

Gwarantujemy codzienny progresywny jackpot wypłacany losowo pomiędzy godziną 18:00 CEST i 23:59 CEST.

Wystarczy, że zakręcisz bębnami gier promocyjnych w wyznaczonym okresie, a będziesz mieć szansę zdobycia niesamowitego jackpota.

*Jeśli Jackpot nie zostanie wygrany w określonym przedziale czasowym, pula zostanie przeniesiona na następny dzień, z nowym terminem na kolejną wygraną.

JAK TO DZIAŁA:

1. Otwórz dowolną grę od BF z wyłączeniem: Best New York Food, Koi Kingdom, Fresh Fortune, Jazz Spin, Pagoda Of Fortune, Lucky Tropics, Tequila Fiesta, Yıldız Fortune.

2. Zakręć jej bębnami pomiędzy godziną 18:00 CEST i 23:59 CEST.

3. Odbieraj wspaniałe nagrody od BF.

1. Promocja jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy są uprawnieni do zawierania zakładów na prawdziwe pieniądze w witrynie LV BET, mają ukończone 18 lat oraz zgodnie z regulaminem ogólnym posiadają w LV BET tylko jedno konto.

2. Codzienny jackpot to jackpot progresywny z gwarancją wypłaty w losowej chwili pomiędzy godziną 18:00 CEST i północą każdego dnia na wybranych slotach, z wyłączeniem: Best New York Food, Koi Kingdom, Fresh Fortune, Jazz Spin, Pagoda Of Fortune, Lucky Tropics, Tequila Fiesta, Yıldız Fortune.

3. Stawki z obrotów w wyszczególnionych grach powiększają pulę jackpota. Szansa zdobycia nagrody rośnie, gdy zbliża się ostateczny termin gwarantowanej wypłaty.

4. Gdy jackpot zostanie zdobyty, zostanie udostępniony nowy jackpot i cały proces się powtórzy – kolejna gwarantowana wypłata nastąpi w kolejnym terminie.

5. Jeśli Jackpot nie zostanie wygrany w określonym przedziale czasowym, pula zostanie przeniesiona na następny dzień, z nowym terminem na kolejną wygraną.

6. Jackpot może zostać zdobyty w pojedynczym obrocie wykonanym przez jednego użytkownika. Darmowe obroty nie są wliczane do puli i nie mogą aktywować jackpota.

7. Pula jackpota jest nieograniczona, ale musi zostać zdobyta przed wyznaczonym terminem.

8. Zdobyty jackpot jest przelewany bezpośrednio do portfela użytkownika, nawet jeśli został zdobyty w obrocie bonusowym.

9. Gdy jackpot zostanie zdobyty przez innego gracza, szczegółowe informacje dotyczące jackpota znajdujące się w górnej części okienka gry zmienią kolor na szary.

10. Powyższe warunki stanowią uzupełnienie regulaminu ogólnego LV BET. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu i/lub anulowania lub wycofania promocji z uwagi na nieprzewidziane okoliczności (np. działanie siły wyższej, problemy z łącznością, zmiany w prawie). LV BET dokłada wszelkich starań, by informować graczy o takich wydarzeniach z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeśli uznasz którąkolwiek ze zmian regulaminu za nieakceptowalną, zaprzestań korzystania z witryny oraz udziału w promocji i/lub zamknij swoje konto. Dalsze korzystanie z witryny po dacie wejścia w życie zmian w regulaminie uważane jest za akceptację zmodyfikowanych warunków.