W Grze Czeka Na Ciebie Również Porywający Bonus

Wybierz się w nostalgiczną podróż w czasie i zakosztuj Fruits ‘n Royals, videslotu, który jest hołdem dla tradycyjnych automatów kasynowych. Fruit ‘n Royals to nowoczesne połączenie owocowego miksu z tradycyjnym pokerem królewskim. Slot ten oferuje niezapomnianą grę na 5 bębnach i 5 liniach wypłat oraz liczne fazladan dodatki! Nie przepuść żadnej korony rodziny królewskiej, bo ten symbol to szansa na ogromne pieniądze! W grze czeka na Ciebie również porywający bonus, który daje Ci możliwość podwojenia wygranej. Zagraj, a nie powiesz już nigdy, że królowie nie są hojni!

FRUITS ‘N ROYALS™

Zasady gry

Ogólne

– W Fruits ‘n Royals™ grasz na 5 bębnach. Twoim celem jest trafienie na wszystkich 5 bębnach takiego samego symbolu. W grze podstawowej płatne są kombinacje w układzie od lewej do prawej, rozpoczynające się na pierwszym bębnie. “Gwiazda” (Scatter) zastępuje wszystkie symbole w grze.

Rozpoczęcie gry Fruits ‘n Royals

– W Fruits ‘n Royals™ wybierasz stawkę, którą chcesz obstawić. Następnie symbolami „+ / -“ ustawiasz kwotę, którą chcesz postawić na linię wygrywającą. Przycisk „Start“ uruchamia pojedyncze rundy; przycisk „Autostart“ rozpoczyna rundy automatycznie. Ponowne kliknięcie w ten przycisk kończy Autogrę.

Wygrane w grze Fruits ‘n Royals

– Przycisk „Wygrane” przenosi do tabeli wygranych. Wyświetlana tu wysokość wygranych zmienia się w zależności od wysokości Twojej stawki.

Gra bonusowa “Gamble”

– Przycisk „Gamble” pojawia się w momencie trafienia kombinacji wygrywającej z powtórzeniem co najmniej dwukrotnie tego samego symbolu (patrz: tabela wygranych). W grze bonusowej “Gamble” masz możliwość podwojenia swoich wygranych. Twoje szanse na wygraną wynoszą 50:50. Jeśli chcesz wziąć udział w grze, naciśnij przycisk „Gamble“. Jeśli nie chcesz skorzystać z opcji gry bonusowej, naciśnij przycisk „Weź“.

makine – Buradan Daha Fazla Oku – Nerede ve iyi mi kullanılacağıyla ilgili endişeleriniz var ise, sayfayı arayabilirsiniz.