Maksymalna Kwota Bonusu Wynosi 200 €

Niniejsza promocja jest otwarta dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy LV BET, którzy mają ukończone 18 lat (lub są pełnoletni, birebin w zależności od regionu zamieszkania) i którzy mogą zgodnie z prawem stawiać zakłady na prawdziwe pieniądze na stronie LV BET.

Promocja jest dostępna tylko dla graczy, którzy widzą baner promocyjny lub otrzymali zaproszenie do udziału w promocji poprzez SMS, email lub skrzynkę odbiorczą onsite

Z oferty nie mogą skorzystać mieszkańcy Kanady, Węgier, Irlandii i Zjednoczonego Królestwa.

Promocja trwa od godziny 12:00 CET dnia 01.02.2022 do odwołania.

Pakiet Powitalny obejmuje dwa bonusy, które przysługują do dwóch pierwszych wpłat do kasyna. Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do skorzystania z każdego z bonusów to 10 €.

Wpłaty dokonane za pomocą serwisów Neteller, Skrill i Skrill-1-Tap nie uprawniają do otrzymania Pakietu Powitalnego, ale są uwzględniane w ogólnym saldzie gracza, dlatego jeśli jedna z dwóch pierwszych wpłat zostanie dokonana za pośrednictwem jednej z wymienionych metod, gracz automatycznie traci możliwość skorzystania z danej oferty Pakietu Powitalnego.

Aby skorzystać z oferty, na stronie depozytu, gracze muszą wybrać odpowiednią zakładkę przed dokonaniem kwalifikującej się wpłaty. Zakładki przy depozycie są następujące:- 1 wpłata – 100% AŻ DO 200 € + 50 LV SPINS

– 2 wpłata – 50% AŻ DO 200 € + 50 LV SPINS

Aby odrzucić Pakiet Powitalny, gracz może dokonać wpłaty bez aktywowania żadnej oferty w zakładce dostępnych bonusów. Jeśli gracz postanowi nie korzystać z wybranej już oferty, musi wrócić do zakładki dostępnych bonusów i wybrać opcję „Wpłata bez bonusu”.

Gracz nie ma obowiązku wykorzystania wszystkich bonusów w ramach Pakietu Powitalnego. Na przykład: Gracz może dokonać pierwszej wpłaty bez aktywowania bonusu do pierwszej wpłaty w ramach Pakietu Powitalnego i wciąż skorzystać z bonusu powitalnego do drugiej wpłaty.

Bonus do pierwszej wpłaty powiększa Twoją pierwszą kwalifikującą się wpłatę o 100%. Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 €. Aby otrzymać maksymalny bonus, należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 200 €. Aby dokonać wypłaty wpłaconych środków i doliczonego bonusu, należy obrócić nimi 40 (czterdzieści) razy w grach slotowych w ciągu 15 dni od ich przyznania.

Bonus do drugiej wpłaty powiększa Twoją drugą kwalifikującą się wpłatę o 50%. Maksymalna kwota bonusu wynosi 200 €. Aby otrzymać maksymalny bonus, należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 400 €. Aby dokonać wypłaty wpłaconych środków i doliczonego bonusu, należy obrócić nimi 40 (czterdzieści) razy w grach slotowych w ciągu 15 dni od ich przyznania.

Wszelkie Środki Bonusowe pozostawione na koncie po upływie 15 dni zostaną utracone.

Po dokonaniu wpłaty w wysokości co najmniej 200 € w zakładce 100% UP TO €200 + 50 LV SPINS oprócz bonusu do pierwszej wpłaty gracz automatycznie otrzyma 50 LV Spins do wykorzystania wyłącznie na slocie Book Of Dead™. Po dokonaniu wpłaty gracz może aktywować LV Spins, otwierając slot Book Of Dead™ i wykonując obrót.

Po dokonaniu wpłaty w wysokości co najmniej 400 € w zakładce 50% UP TO €200 + 50 LV SPINS oprócz bonusu do drugiej wpłaty gracz automatycznie otrzyma 50 LV Spins do wykorzystania wyłącznie na slocie Fire Joker™. Po dokonaniu wpłaty gracz może aktywować LV Spins, otwierając slot Fire Joker™ i wykonując obrót.

Wartość LV Spins ustalana jest w oparciu o minimalną stawkę w grze, która pozwala obstawić wszystkie linie, i nie jest niższa niż 0,09 €.

Niewykorzystane LV Spins wygasną po 5 dniach od czasu przyznania.

Wszelkie wygrane osiągnięte dzięki LV Spins dodawane są bezpośrednio do konta gracza w formie środków bonusowych.

Środki bonusowe należy postawić 35 (trzydzieści pięć) razy w grach slotowych w ciągu 5 dni od aktywacji.

Wszelkie środki bonusowe pozostające na koncie po upływie 5 dni przepadają.

Warunków obrotu nie można spełnić w grach wymienionych w sekcji „Ograniczenia dotyczące stawek i gier promocyjnych” Standardowego regulaminu promocji i bonusów.

Stawka nie może być wyższa niż 5 € lub ich równowartość w innej walucie aż do spełniania warunków obrotu.

Nieprzepisowa gra może wpłynąć na możliwość skorzystania z oferty. Serwis LV BET oferuje spersonalizowaną witrynę internetową, dlatego klienci muszą się zalogować, aby zobaczyć lub skorzystać z dostępnych dla nich promocji.

Niniejsze kluczowe zasady odnoszą się wyłącznie do tej kampanii. Biorąc udział w promocji, akceptujesz niniejsze warunki i postanowienia.