Koi Kingdom To Slot Z 5-bębnami

Koi Kingdom to slot z 5-bębnami, 3 rzędami oraz 20 liniami płatnymi. birebin Nerede ve iyi mi kullanılacağıyla ilgili endişeleriniz var ise, sayfayı arayabilirsiniz. Kombinacje wygrywające tworzą identyczne symbole pojawiające się na bębnach. Kombinacja wygrywająca rozpoczyna się od pierwszego bębna z lewej strony (pomijając symbol BONUS) i biegnie do ostatniego bębna po prawej stronie. Wszelkie zwycięskie kombinacje są mnożone przez linie zakładu.

Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana spośród kombinacji jednakowych symboli. Inne kombinacje tego samego symbolu nie są brane pod uwagę.

Pojawienie się trzech lub więcej symboli BONUS powoduje przyznanie 12 Darmowych Gier.

Po każdej wygranej linii (włączając w to symbol BONUS) wszystkie zwycięskie symbole znikają i pojawia się nowy zestaw. Zwycięski mnożnik wzrasta z każdą nową KASKADĄ zarówno w trakcie regularnej gry jak i podczas Darmowych Spinów. Mnożnik KASKADY wzrasta w kolejnych etapach: x1, x2, x3, x5.

Symbole BONUS mogą występować jedynie na trzech pierwszych bębnach. Na tym samym bębnie nie może wystąpić więcej niż jeden symbol BONUS. Symbole WILD oraz BONUS nie mogą pojawić się równocześnie na jednym bębnie. Wystąpienie trzech lub więcej symboli BONUS powoduje przyznanie 12 Darmowych Gier z wynikiem mnożonym trzykrotnie (x3). Symbol WILD zastępuje również symbol BONUS.

Pojawienie się trzech lub więcej symboli BONUS powoduje przyznanie 12 Darmowych Gier z mnożnikiem x3. Darmowe Gry mogą być przyznane więcej niż jeden raz. Darmowe Gry są rozgrywane na uaktywnionych stawkach i liniach. Darmowe Gry są rozgrywane na innym zestawie bębnów. Jeżeli Darmowe Gry zostaną przyznane ponownie, gracz odblokuje 12 Darmowych Gier, które zostaną dodane do aktualnej puli Darmowych Gier z tym samym mnożnikiem.

Symbol WILD zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach. Symbole WILD mogą się pojawić tylko na trzech środkowych bębnach, na tym samym bębnie nie może wystąpić więcej niż jeden symbol WILD. Symbole WILD oraz BONUS nie mogą pojawić się równocześnie na jednym bębnie.