Dla Wszystkich Fanów Sportu

bakara

O nas

O nas

LV BET to znana marka na rynku bukmacherskim, od samego początku zaskakująca swoich Graczy dynamizmem rozwoju, świeżymi pomysłami, birebin a przede wszystkim podejściem w pełni zorientowanym na Użytkownika. To właśnie Gracze tworzą LV BET i dzielą tę samą pasję, dlatego też już od pierwszych chwil z nami zapewniamy najlepszą obsługę i wielojęzyczną pomoc na każdym kroku. Jesteśmy przekonani, że zadowolenie naszych graczy, a także oferowane komfort, różnorodność i bezpieczeństwo gry od początku staną się naszymi znakami rozpoznawczymi.

bakaraProfil Firmy

Jesteśmy miłośnikami gier tak samo jak Ty, więc zapewnienie najlepszej jakości obsługi w najwyższych standardach jest dla nas priorytetem. Aby zagwarantować jak najlepsze doświadczenia związane z naszym serwisem, promujemy zasady Odpowiedzialnej Gry i udostępniamy nasze usługi jedynie osobom pełnoletnim. Ponadto, jako şirket z siedzibą na Malcie, ściśle stosujemy się do praw Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online. Nasi Doradcy z chęcią wyjaśnią na czym polega Odpowiedzialna Gra oraz wyjaśnią, jak korzystać z jej narzędzi.

Bezpieczeństwo

Pragniemy, aby czas spędzony w naszym kasynie dostarczył Ci rozrywki na najwyższym poziomie. Wiemy jednak, że podstawą dobrej zabawy jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, szczegółów dotyczących płatności oraz przesyłanych nam dokumentów. Dlatego zapewniamy, że zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych – prawem Unii Europejskiej, jesteśmy zobowiązani do pełnej ochrony i zabezpieczenia wszelkich informacji dostarczonych nam przez Ciebie. Podlegamy również regulacjom organu nadzorującego, jakim jest Malta Gaming Authority. Dodatkowo, nasz dział bezpieczeństwa na bieżąco monitoruje potencjalne zagrożenia w celu zapobiegania i przeciwdziałania wszelkim podejrzanym aktywnościom, aby mieć pewność, że nikt nie może uzyskać dostępu do Twoich danych.

Nasze produkty

LV BET oferuje szeroką gamę gier kasynowych, takich jak sloty oraz gry stołowe. Nieustannie jednak pracujemy nad wprowadzaniem nowych produktów do naszego serwisu, abyś mógł doświadczyć jeszcze więcej niezapomnianej rozrywki. Jakich produktów? Obecnie pozostaje to naszą słodką tajemnicą – więcej informacji wkrótce. Dla wszystkich fanów sportu, LV BET stworzył Zakłady Bukmacherskie, na którym można znaleźć najważniejsze wydarzenia sportowe z całego świata. Od UEFA Euro Cup, NBA, Formuły 1 do turniejów tenisowych Grand Slam a nawet eSports. LV BET oferuje graczom możliwość stawiania zakładów na setki wydarzeń z wysokimi kursami, zakładami specjalnymi, atrakcyjnymi bonusami oraz dużą ilością ekskluzywnych promocji.

Licencje

Fairload Ltd. działa na mocy prawa Malty jako członka Unii Europejskiej. Fairload Ltd. jest zarejestrowany pod numerem C71200, z siedzibą w 115B, Old Mint Street, Valletta, VLT1515, Malta. Fairload Ltd.