4. Ustal Limit Czasowy

Odpowiedzialna gra

ODPOWIEDZIALNA GRA

Wierzymy, że zakłady sportowe i gry kasynowe sprawiają przyjemność i dostarczają rozrywki. Jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych osób hazard może być uzależniający i mieć negatywny wpływ na ich życie. Ze względu na to, że dbamy o swoich Klientów i chcemy, aby granie online było przyjemnym doświadczeniem, oferujemy różne narzędzia ułatwiające odpowiedzialną grę, które mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb Gracza. Są to między innymi:

Limity depozytów

Limity na zakłady

Limity na przegrane

Limity czasu sesji

Samowykluczenie

Wskazówki – jak grać odpowiedzialnie?

Dla większości ludzi hazard jest pasjonujący i traktowany w kategoriach dobrej zabawy. Podejmują przy tym rozważne decyzje jak spędzać czas i wydawać pieniądze, aby dobrze się bawić. Oto kilka porad dotyczących kontrolowania swojej gry:

1. Ustal limit przegranej i trzymaj się go.

2. Gra z niskim ryzykiem to dobry sposób na zminimalizowanie zagrożenia utraty kontroli. Kluczowym do tego elementem jest uświadomienie sobie, że to tylko gra.

3. Nigdy nie pożyczaj pieniędzy na grę.

4. Ustal limit czasowy.

5. Rób częste przerwy.

6. Zachowaj równowagę pomiędzy graniem a innymi aktywnościami.

7. Nie graj kiedy jesteś zestresowany, przygnębiony, pozostajesz pod wpływem alkoholu lub masz inne problemy.

8. Graj tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nigdy nie używaj tych przeznaczonych na codzienne wydatki.

Jeśli masz obawy, że hazard może przejąć kontrolę nad Twoim życiem zadaj sobie następujące pytania:

1. Czy ktoś kiedykolwiek skrytykował Twoją grę?

2. Czy kiedykolwiek skłamałeś, aby ukryć ilość przegranych pieniędzy lub czasu, jaki poświęciłeś na grę?

3. Czy kłótnie, frustracje lub rozczarowania sprawiają, że masz ochotę zagrać?

4. Czy grasz sam przez długi okres czasu?

5. Czy zaniedbujesz swoje codzienne obowiązki aby grać?

6. Czy gra jest dla Ciebie ucieczką od nudnego lub nieszczęśliwego życia?

7. Czy niechętnie wydajesz pieniądze przeznaczone na grę na coś innego?

8. Czy straciłeś zainteresowanie rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami z powodu grania?

9. Czy po przegranej myślisz, że musisz spróbować jeszcze raz, aby odegrać się najszybciej jak to możliwe?

10. Kiedy brakuje Ci pieniędzy, czy czujesz się zagubiony i zrozpaczony i czujesz potrzebę zagrania znów tak szybko, jak to możliwe?

11. Czy grasz dopóty, dopóki nie wydasz ostatniego grosza?

12. Czy kiedykolwiek uciekłeś się do kłamstwa, kradzieży lub pożyczki tylko po to, aby zdobyć pieniądze na grę lub spłacić długi hazardowe?

13. Czy masz depresję lub myśli samobójcze z wynikające z Twojej nadmiernej gry?

Jeśli nadal masz wątpliwości, wypróbuj narzędzie do samodzielnej oceny dostępne tutaj.

Działania – co należy zrobić?

LV BET oferuje wiele możliwości, które pozwolą Ci grać odpowiedzialnie:

SAMOWYKLUCZENIE LUB ZAMKNIĘCIE KONTA

O ile większośc graczy będzie cieszyć się grą bez żadnych problemów, zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby mogą doświadczyć szkód związanych z hazardem, bądź są zagrożeni uzależnieniem. Aby pomóc wrażliwym graczom, LV BET oferuje dwie opcje:

1. Samowykluczenie

2. Zamknięcie konta

Gracz może samodzielnie skorzystać z opcji samowykluczenia na okres od 24 godzin do 30 dni.

Jeśli gracz chce skorzystać z opcji samowykluczenia na stałe, powinien skontaktować się z działem obsługi klienta. Wszystkie wnioski mogą być składane na adres mailowy [email protected] lub poprzez czat na żywo.

Okres samowykluczenia może zostać skrócony na wniosek gracza złożony pisemnie lub poprzez Live Chat. W zależności od charakteru zamknięcia wnioski podlegają 24-godzinnemu lub siedmiodniowemu okresowi odstąpienia od umowy.

yasadışıOkres samowykluczenia może zostać przedłużony natychmiastowo na wniosek gracza. Wszystkie wnioski należy przysyłać na adres: [email protected].

Dostęp do zamkniętych kont można przywrócić natychmiast, o ile zamknięcie konta nie było związane z problemami z hazardem. Aby przywrócić dostęp do zamkniętego konta, gracz musi przesłać formalną prośbę za pośrednictwem naszego zespołu obsługi klienta.

Zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia kont lub odrzucenia prośby o reaktywację, zgodnie z decyzją podjętą przez nasz dział odpowiedzialnej gry, w celu zapewnienia bezpieczeństwa gracza.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.

Limit wpłaty

Ustawiając limit wpłaty depozytu, możesz kontrolować jaką maksymalną kwotę chcesz wpłacić na swoje konto gracza, w wybranym okresie czasu. Ten limit pozwala kontrolować wydatki i powstrzymuje przed wpłatą większą niż ta, z którą czujesz się komfortowo.

Przykład: Jeśli zdecydujesz, że chcesz wpłacić tylko 50 Euro tygodniowo, ustalony tygodniowy limit wpłat zablokuje możliwość wpłaty ponad wybraną kwotę do północy w niedzielę.

Limit zakładów

Ustawiając limit zakładów, możesz kontrolować maksymalną kwotę, którą chcesz postawić na zakłady w wybranym okresie czasu. Ten limit pozwala kontrolować Twój czas gry i blokuje obstawianie zakładów ponad ustalony limit.

Przykład: Jeśli zdecydujesz, że chcesz postawić tylko 100 Euro dziennie, dzienny limit zakładów nie pozwoli Ci postawić więcej, aż do północy.

Limit straty

Ustawienie limitu przegranej pomoże Ci kontrolować jaką maksymalną kwotę (środki realne i bonusowe), możesz stracić z salda depozytu w wybranym okresie czasu. Ten limit pozwala Ci kontrolować kwotę realnych środków pieniężnych, jaką możesz stracić z Twoich depozytów i bonusów.

Przykład: Jeśli ustawisz limit przegranej na kwotę 20 Euro miesięcznie, Twój czas gry zostanie zatrzymany, gdy saldo całkowite konta przekroczy kwotę 20 Euro łącznie. Jeśli wpłacisz 50 Euro i zaczniesz grać, Twój czas gry zostanie zatrzymany w momencie gdy denge na Twoim koncie osiągnie 30 Euro, ponieważ straciłes już 20 Euro.

Limit czasu gry

Ustawiając limit czasu gry kontrolujesz czas jaki spędzasz na grze w naszym kasynie każdego dnia. Ten limit pozwala Ci na kontrolowanie czasu gry w kasynie i blokuje Cię przed graniem ponad ustalony limit.

Przykład: Jeśli zdecydujesz, że możesz pozwolić sobie na grę przez 2 godziny dziennie, Twój dzienny limit zablokuje Ci dostęp do kasyna po upływie 120 minut.

PODSUMOWANIE AKTUALNEJ SESJI GRY

Podsumowanie aktualnej sesji gry pomoże Ci w kontrolowaniu czasu spędzonego w naszym kasynie. Komunikat w formie okienka pop-up przypomni Ci, że upłynął określony czas od rozpoczęcia gry.

Przykład: Jeśli ustawisz Podsumowanie aktualnej sesji gry na 120 minut, po 2 godzinach na Twoim ekranie pojawi się okienko pop-up przypominające o upływie czasu. Następnie możesz zdecydować o zatrzymaniu lub kontynuowaniu gry.

Ochrona nieletnich

W czasach, gdy Web jest powszechny w domach na całym świecie, odpowiedzialna gra online polega w dużej mierze na odpowiedzialnym rodzicielstwie. W celu zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa w sieci, lLV BET zachęca swoich Klientów do korzystania z oprogramowania filtrującego, aby chronić nieletnich przed dostępem do nieodpowiednich treści w Internecie. Granie nieletnich jest nie tylko nielegalne, ale może prowadzić do uzależnień od hazardu oraz ogromnych długów poczynionych przez dzieci pozostawione bez nadzoru.